Kurumsal - Yönetimin Mesajı

 

Değerli Niyazoğlu dostları, 1976 yılından bu yana iyi hizmeti ilke edinmiş seyahat acenteniz olarak Mayıs 2020 tarihinden itibaren Cumhuriyet Bulvarındaki yeni yerimize taşınmış bulunmaktayız.

Günümüzün baş döndüren rekabet koşulları göz önüne alındığında ve tüm seyahat acentelerinin birbirinin hemen hemen aynı olan ürünlerin satışını yaptığı bir ortamda farklı olabilmenin yolu doğru pazarlama ve satış stratejilerinin uygulanmasının ötesinde müşterilerimizi iyi tanıyıp onları anlamaktan geçmektedir.

İnanıyorum ki sizlerin istek ve talepleriniz doğrultusunda hareket ederek ve öğrenmenin sonunun olmadığı bilinci ile kendimizi geliştirmeye aralıksız devam ettiğimizde başarı ve yüksek hizmet kalitesi kendiliğinden gelecektir.

Bu yüzden öncelikle yapıcı ve olumlu eleştirilerinize her zaman açık olduğumuzu belirtmek isterim. Yeni iş yerimiz ve kurulduğumuzdan bu yana değişmeden aynı heyecanla süregelen tamamen müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımızla daima hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.Yeni web sitemizde bir gezintiye çıkmanızı öneririm, eminim ilginizi çekecek ilginç konular bulacaksınız.

 

Saygılarımla
Sema NİYAZOĞLU SULLIVAN

Kampanyalardan Haberdar Olun
E-Bülten kaydı ile kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
Kaydet
Kredi kartlarına 9 aya varan taksit imkanları