Hilton İzmir
Gazi Osmanpasa Bulvari No 7, Izmir, 35210 Türkiye

İzmir bölgesindeki Hilton İzmir yakınında Basmane Meydanı, Agora ile Konak bulunur. Ayrıca yakında Saat Kulesi ve Kadifekale yer alır.

Mövenpick Hotel
Cumhuriyet Blv 138, Izmir, 35210 Türkiye

İzmir merkezindeki Mövenpick Hotel İzmir yakınında Basmane Meydanı, Konak Konak ve Saat Kulesi bulunur. Ayrıca yakında Agora ve Arkeoloji Müzesi yer alır.

Kordon Hotel Pasaport
Akdeniz Caddesi No: 2 - Pasaport, Izmir, Türkiye

İzmir bölgesindeki Kordon Hotel Pasaport yakınında Basmane Meydanı, Konak Konak ile Saat Kulesi bulunur. Ayrıca yakında Agora ve Arkeoloji Müzesi yer alır.

Kordon Hotel Alsancak
1377 Sk No: 9 Alsancak, Izmir, 35210 Türkiye

İzmir bölgesindeki Kordon Otel Alsancak yakınında Kültür Parkı, Konak Konak ile Saat Kulesi bulunur. Ayrıca yakında Agora ve Kadifekale yer alır.

Crowne Plaza İzmir
Inciralti Street Nr 67, Izmir, 35340 Türkiye

İzmir (Balçova) seyahatinizde Crowne Plaza İzmir size Levent Marinası yakınında konaklama ayrıcalığı sunuyor. Saat Kulesi ve Konak Konak, görülmesi gereken diğer yerler arasındadır.

Ege Palas
Cumhuriyet Bulvari No 210, Izmir, 35220 Türkiye

İzmir (Old Town) konaklamanızda Ege Palas Business Hotel sizi Atatürk Müzesi, Konak Konak ve Saat Kulesi ile yakın mesafede ağırlayacak. Ayrıca yakında Agora ve Kadifekale yer alır.

Taxim Hill Hotel
Siraselviler Caddesi No: 5, Istanbul, 34437 Türkiye

İstanbul (Beyoğlu - Taksim) içinde konaklama fırsatı sunan Taxim Hill Hotel rahat ulaşım için havaalanı bağlantılı hizmet verir. Otelin yakınında Taksim Meydanı, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ve Topkapı Sarayı bulunur. Ayrıca yakında Süleymaniye Camii ve Dolmabahçe Sarayı yer alır.

The Marmara Taksim
Taksim Square, Istanbul, 34437 Türkiye

İstanbul (Beyoğlu - Taksim) konaklamanızda The Marmara Taksim sizi Taksim Meydanı, Topkapı Sarayı ve Süleymaniye Camii ile yakın mesafede ağırlayacak. Ayrıca yakında Dolmabahçe Sarayı ve Galata Kulesi yer alır.

Radisson Blu Bosphorus Hotel
Çırağan Caddesi, No. 46 34349 Ortaköy Istanbul, Türkiye

İstanbul (Beşiktaş - Ortaköy) konaklamanızda Radisson Blu Bosphorus Hotel, İstanbul sizi Yıldız Parkı, Boğaziçi Köprüsü ve Dolmabahçe Sarayı ile yakın mesafede ağırlayacak. Ayrıca yakında Beylerbeyi Sarayı ve Taksim Meydanı yer alır.

My Hotel
Cumhuriyet Bulvari No 132, Alsancak, Izmir, Türkiye

İzmir merkezindeki MyHotel yakınında Basmane Meydanı, Konak Konak ve Saat Kulesi bulunur. Ayrıca yakında Agora ve Arkeoloji Müzesi yer alır.

The Istanbul EDITION
Buyukdere Cad. No: 136, Levent, Istanbul, 34330 Türkiye

İstanbul (Levent - Maslak) konaklamanızda The Istanbul EDITION - Özel Belgeli sizi Kanyon Alışveriş Merkezi, İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi ve Sapphire Alışveriş Merkezi ile yakın mesafede ağırlayacak. Ayrıca yakında İstanbul Sapphire ve Akmerkez yer alır.

W Hotel
Suleyman Seba Caddesi No: 22, Akaretler, Besiktas, Istanbul, 34357 Türkiye

İstanbul (Beşiktaş - Ortaköy) konaklamanızda W Istanbul - Özel Belgeli sizi Beşiktaş İskelesi, Dolmabahçe Sarayı ve Taksim Meydanı ile yakın mesafede ağırlayacak. Ayrıca yakında Kız Kulesi ve Boğaziçi Köprüsü yer alır.

Elite World Hotel Taksim
Sehit Muhtar Caddesi No:42, Taksim, Istanbul, 34435 Türkiye

İstanbul (Beyoğlu - Taksim) konaklamanızda Elite World İstanbul Hotel sizi Taksim Meydanı, Dolmabahçe Sarayı ve Galata Kulesi ile yakın mesafede ağırlayacak. Ayrıca yakında İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi ve Kız Kulesi yer alır.

Swissotel Grand Efes İzmir
Gaziosmanpasa Bulvari No 1, Izmir, 35210 Türkiye

İzmir bölgesindeki Swissotel Grand Efes İzmir yakınında Basmane Meydanı, Konak Konak ile Saat Kulesi bulunur. Ayrıca yakında Agora ve Arkeoloji Müzesi yer alır.

Balçova Termal Otel
Vali Hüseyin Caddesi No: 2, Izmir, 35330 Türkiye

İzmir (Narlıdere) konaklamanızda Balçova Termal Otel sizi ailelere yönelik bir otel olarak ağırlayacak; bu otel Levent Marinası ile yakın mesafede. Saat Kulesi ve Konak Konak, görülmesi gereken diğer yerler arasındadır.

Rezervasyon Bilgi İstek Formu
Otel Seçiniz
v
Otel Giriş
v
Otel Çıkış
v
Yetişkin
v
Çocuk
v
Ad-Soyad
Telefon
E-Mail
Gönder
Captcha image
Show another codeBaşka bir kod göster
Kampanyalardan Haberdar Olun
E-Bülten kaydı ile kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
Kaydet
Kredi kartlarına 9 aya varan taksit imkanları